Web Tasarım
Google Dostu Web Tasarım
 Web tasarım arama motorlarına  uyumlu  olmalı,özellikle  Google  dostu Webtasarım tarzı Google da başarıda bir etken.

[Arama Motoru Optimizasyonu]
[Google Optimizasyonu]
[Arama Motoru Optimizasyonu Nasıl Yapılır?]
[Arama Motoru Optimizasyonu Fiyatı]
[Arama Motoru Uzmanı]
[Google Kayıt]
[Arama Motorlarına Kayıt]
[Ücretsiz Arama Motorlarına Kayıt]
[Arama Motorlarına Kayıt Fiyatları]
[Google Birinci Sıra hk.]
[Google Reklam-Sponsor Bağlantı]
[Google Uyumlu Web Site Tasarım]
[Google Birinci Sayfa-Sira-Referanslar]
[Web Siteleri]
[Arama Motoru Optimizasyonu İletişim]

Arama

WEB TASARIM

Arama Motoru Uyumlu - Google Dostu Web Site Tasarım:

Arama Motorlarında daha iyi sıralarda web site görüntülenmesinde Web Tasarım tarzınız da son derecede önemlidir. Arama Motoru uyumlu, bilhassa Google dostu web tasarım tarzıyla hazırlanan bir web site Optimizasyon işlemleri ile birlikte arama motorlarında - Google da daha üst sayfalarda daha iyi sıralarda görüntülenir. Web site tasarım işlemlerinde ağır flash animasyonlar, Frame vb.kullanmak arama motoru açısından iyi netice vermez.

Arama Motorunda hedef arama kelimenizi yansıtacak şekilde uygun bir domain seçilmeli, mümkünse domain yaşı eski olan bir domain kullanılmalı, Web tasarım tarzınız arama motoruna dost olmalı,web site iyi bir hosting de kesintisiz şekilde yayınlanmalıdır. Daha ilk başlangıçta Web tasarım tarzınız arama motoru düşünülerek uygulanırsa ve Arama Motoru Optimizasyonu planlama sayfamızda da belirttiğimiz düzenleme ve web geliştirme süreci uygulanarak Arama motorlarında -Google arama motorunda sıralamada başarılı sonuçlar elde edilir.

Google uyumlu hazırladığımız bir çok web sitesi yaptığımız site içi optimizasyon ve web site dışı optimizasyon teknikleri ile birlikte Google da birinci sayfa-bir kısmı ise ilk sırada çıkmaktadır.

Bize telefon ile ulaşmanız halinde Google da ilk sayfada-birinci sırada görüntülenen web site çalışmalarımızı gösterelim,Web tasarım ve Arama Motorları Optimizasyonu tekniklerini birlikte uyguladığımız,Arama Motoruna Kayıt işlemlerini gerçekleştirdiğimiz ve Google Optimizasyon uyguladığımız web site referanslarımızı kurumların telefonlarını arayıp soruşturmanız için verelim.

Çalıştığımız yüzlerce kelimede Google da ilk sayfada ve diğer arama motorlarında birinci sayfada çıkmakta olan web tasarım ve ve web site optimizasyon çalışma örneklerimizi burada özellikle belirtmiyoruz. Çünkü rekabet dünyasında Google doğal arama sonuçlarında şu an Google ilk sırada çıkan müşterilerimizin herhangi bir şekilde etkilenmesini istemiyoruz. Ancak bizimle iletişime geçen Kurumlara Google arama motoru sonuçlarını hem kontrol ettiriyoruz hem de arama motorları danışmanlık hizmeti verdiğimiz referans müşterilerimizin kimlik ve telefon bilgilerini soruşturma yapılması için veriyoruz.

Google da doğal arama sonuçlarında ücretsiz olarak sayfada sol tarafta ilk sayfada görüntülenmek ile Google Reklam - Google Sponsor Bağlantı kısmında ücret ödeyerek ilk sayfada çıkmak çok farklı hususlardır,bu nedenle Google birinci sırada çıkmak hakkında hazırladığımız bölümü okuyarak bilgi edinebilirsiniz. Web tasarım aşamasında sektörünüz ana arama sözcüklerinin Google da arama miktarları da analiz edilerek website tasarımı buna göre yapılandırılabilir.Elbette ki hep hatırlanması gereken önemli bir husus ise sadece arama motorlarına değil,web tasarım tarzınız kullanıcı dostu da olmalı.Ne kadar arama motoru dostu olarak hazırlanırsa hazırlansın web siteniz ziyaretçiler için çekici gelmiyorsa web site içinde yeterli süre kalmazlar ve bir sayfada diğerine dolaşmadan sitenizi terkederler,bu durumda da web trafik az olur.Oysa web site trafiği de Google ve diğer arama motorlarında sıralanmanızda etkendir.

Ayrıca Web site içinde aşağıdaki konularda da bilgi edinebilirsiniz:

 Arama Motorlarına Kayıt Ücretleri  Google PR    Ücretsiz Arama Motorlarına Kayıt    Google’a Şikayet  

Google’a Spam Bildirimi   Seo for Google   Seo Uzmanı  Google Birinci Sayfa  Google Sandbox   Seo  

Google Seo     Arama Motorları  

Seo Optimizasyon ana sayfaya dönmek için tıklayınız.  

[Arama Motoru Optimizasyonu] [Google Optimizasyonu] [Arama Motoru Optimizasyonu Nasıl Yapılır?] [Arama Motoru Optimizasyonu Fiyatı] [Arama Motoru Uzmanı] [Google Kayıt] [Arama Motorlarına Kayıt] [Ücretsiz Arama Motorlarına Kayıt] [Arama Motorlarına Kayıt Fiyatları] [Google Birinci Sıra hk.] [Google Reklam-Sponsor Bağlantı] [Google Uyumlu Web Site Tasarım] [Google Birinci Sayfa-Sira-Referanslar] [Web Siteleri] [Arama Motoru Optimizasyonu İletişim]

   Copyright Arama Motoru Optimizasyonu 2007  Site Optimizasyon                                                  Web Sitemizden Alıntı YASAKTIR.